Laweta i pomoc drogowa Zwoleń

Świadczymy nasze usługi w Zwoleniu oraz okolicznych miejscowościach.

Pomoc drogowa i autolaweta w Zwoleniu

Potrzebujesz pomocy? Twój samochód uległ awarii? Miałeś wypadek lub niewielką stłuczkę, które jednak uniemożliwiają dalszą bezpieczną podróż własnym autem?

Zadzwoń do JB Autohol. Laweta przyjedzie szybko na Twoje wezwanie. Nasza usługa laweta w Zwoleniu pozostaje do Twojej dyspozycji przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Przyjedziemy na wezwanie bez względu na pogodę i porę dnia czy nocy.

Świadczymy przy tym wielopoziomową pomoc dla naszych klientów. Zajmujemy się transportem uszkodzonych i zepsutych aut, wciągając je na lawetę. Zwoleń nie jest jedynym miastem, w którym przyjeżdżamy do klientów, którzy potrzebują skorzystać z usług pomocy drogowej w trasie. Oferujemy ją również w okolicznych miejscowościach, ale także w całej Polsce.

Dysponujemy lawetą w Zwoleniu, która pozwala nam na świadczenie skutecznie i bezpiecznie usług holowania samochodów po wypadkach i innych zdarzeniach. Gwarantujemy, że Państwa problem z autem czy z motocyklem na drodze zostanie szybko rozwiązany. Zachęcamy do zapisania sobie naszego numeru i wynajmowania lawety w Zwoleniu, kiedy tylko pojawi się taka potrzeba.

Potrzebujesz lawety? Czekamy na kontakt.