Naszblog.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi najnowszymi wpisami.
Czytaj

Usługi transportowe – koniec roku.

I tak jeszcze przed samymi świętami… 😀
Jak wiadomo usługi transportu lawetą to nie tylko transport powypadkowych/uszkodzonych samochodów osobowych. 🚔 Nasza firma prowadzi również usługi takie jak między innymi:
– transport maszyn rolniczych,
– transport motocykli,
– transport ciągników rolniczych,
– transport przyczep,
– innych niestandardowych elementów, które potrzebujecie przetransportować z miejsca A do miejsca B 🗺
Wystarczy do Nas zadzwonić pod numer telefonu 6️⃣6️⃣8️⃣ 8️⃣5️⃣7️⃣ 3️⃣7️⃣7️⃣ gdzie można ustalić wszystkie szczegóły tego wybranego zlecenia. W tym momencie również możecie poznać przybliżone koszty wykonania takiej usługi co Wam pozwala podjąć słuszną decyzję.
Tak na koniec jak zawsze dorzucamy zdjęcie z ostatniego zlecenia na którym mieliśmy przyjemność przewozić ciągnik rolniczy Ursus C-360.
Oczywiście życzymy wszystkim Spokojnych i Udanych Świąt i do zobaczenia w Nowym Roku. Pozdrawiamy

Zmieniłeś już opony na zimowe???

Czy zmieniliście już opony z letnich na zimowe❓❓❓❓
 
Mimo tego że w Polskim prawie nie ma jasno określonych terminów i zasad zmiany opon z letnich na zimowe warto się nad tym zastanowić. 👍
 
Można przyjąć że dobrym czasem na zmianę opon na zimowe jest czas kiedy temperatura spada poniżej 7 stopni Celsjusza, ewentualnie kiedy pojawiają się pierwsze przymrozki. Kluczowym jest aby opony które będziemy zakładali były w odpowiednim stanie. Opony takie mają inny bieżnik oraz inną mieszankę. 🚗
 
Powyższe wydaje się być istotne, a dodatkowo może nas uchronić przed przykrą niespodzianką na drodze i sytuacją którą widzicie na zdjęciu. Mimo tego że samochód ze zdjęcia nie pochodzi ze zdarzenia które wynikało z braku wymiany opon to takie historie mogą się zdarzyć w przypadku niestosownego podejścia i jazdy na letnich oponach w warunkach zimowych.
 
Trzymamy kciuki aby nic niepokojącego nie zdarzało się Państwu na drogach i przypominamy że w każdej sytuacji w której będzie potrzebna Nasza pomoc możesz dzwonić pod numer telefonu
6️⃣6️⃣8️⃣ 8️⃣5️⃣7️⃣ 3️⃣7️⃣7️⃣ ‼️

Wracający klient to dla nas najlepsza nagroda

Wpis taki jak dzisiaj, przedstawiający po raz kolejny wykonaną usługę dla klienta który już kiedyś prosił nas o pomoc świadczy o tym że poprzednim razem się nie zawiódł. Co spowodowało, że ponownie mógł nam zaufać. 😀😀
Minął pewien okres czasu, ponieważ ostatnio ten pojazd mieliśmy przyjemność transportować w okolicach stycznia ale jest nam niezmiernie miło że po raz kolejny mogliśmy pomóc. 👍 Mamy nadzieje że każdy klient który skorzystał z Naszych usług jest również zadowolony i jeżeli przyjdzie potrzeba będzie wiedział jaki numer wybrać. Oczywiście oby te zlecenie w jak najmniejszej części dotyczyły wypadków a w większej części zwykłej potrzeby przetransportowania swoich pojazdów do rozrywki 😁😀
Pamiętaj, w każdej chwili jeżeli tylko będziesz potrzebował pomocy, możesz się z nami skontaktować pod numerem telefonu 6️⃣6️⃣8️⃣8️⃣5️⃣7️⃣3️⃣7️⃣7️⃣ bądź skontaktować się przez stronę 💻https://jbautohol.pl

Ponadczasowy Mercedes

Ostatnio pisaliśmy o tym że nieuchronnie zbliżają się krótsze dni, dłuższe noce, co nie raz może być powodem niechcianych przykrych zdarzeń na drodze.
Na szczęście dla wszystkich nasze ostatnio wykonane zlecenia nie polegały na trasporcie uszkodzonych pojazdów, lecz pojazdów mających ponadczasową wartość i to nas cieszy.
W naszym wpisie możecie Państwo podziwiać ten niezwykły pojazd, a zdjęcia nie oddają wszystkiego. Jeżeli również masz coś wartościowego i chcesz przetransportować możemy Cię zapewnić o wysokiej jakości naszych usług i bezpieczeństwie transportowanych pojazdów
Numer telefonu pod którym możecie zawsze nas znaleźć to 📱📱668-857-377📱📱
Nasze usługi:
– transport samochodów osobowych 🚗
– transport motocykli 🏍
– transport maszyn rolniczych 🚜
– transport innych niestandardowych obiektów 🛴

Krótkie dni, a pomoc drogowa

Nieuchronnie zbliża się ostatni dzień wakacji, a co za tym idzie również coraz krótsze dni. W związku z czym będziemy narażeni na częstsze podróże w godzinach w których brakuje światła dziennego. 🌇
 
Z tego również powodu możemy być bardziej narażeni na wypadki drogowe. Zachęcamy Państwa do unikania jazdy w chwilach zmęczenia, jak również do ostrożniejszej jazdy w godzinach wieczornych.
 
A także przypominamy, że w chwilach kiedy będziecie Państwo uczestniczyli w przypadkowym zdarzeniu drogowym zawsze możecie liczyć na Nas i na Nasz sprzęt który nigdy nie zawodzi w trudnych chwilach.
 
Numer telefonu pod którym możecie zawsze nas znaleźć to 📱📱668-857-377📱📱
 
Nasze usługi to transport:
– samochodów osobowych 🚗
– motocykli 🏍
– maszyn rolniczych 🚜
– innych niestandardowych obiektów 🛴
Znajdziesz nas również na facebooku JBAutohol

Podnośnik nożycowy

Były transporty z grupy sprzętów rolniczych a teraz pora na grupę budowlaną. 😀 Mieliśmy przyjemność przewozić podnośnik nożycowy który zobaczycie Państwo na poniższym zdjęciu. ⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️
 
Jeżeli i u Was stoi coś nietypowego potrzebującego transportu nawet na drugi koniec Polski, czekamy na telefony od Was.
 
Pozdrawiamy 👍👍
dav
dav

Tym razem Ursus C-360

Od czasu do czasu warto pokazać co robimy  Tym razem, podobnie jak ostatnim transportowaliśmy coś z grupy sprzętów rolniczych…🚜

Tym razem był to ciągnik rolniczy Ursus C-360.
Tak jak wspominaliśmy już nie jednokrotnie zajmujemy się transportem nie tylko samochodów osobowych. Jeżeli ktoś z Was potrzebowałby dostarczyć swoją maszynę do mechanika bądź w inne miejsce docelowe zapraszamy do kontaktu.

Dzwońcie do nas z każdą możliwą potrzebą 

Pozdrawiamy i czekamy na telefony od Was
6️⃣6️⃣8️⃣8️⃣5️⃣7️⃣3️⃣7️⃣7️⃣

https://www.facebook.com/jbautohol/

Pomoc drogowa w transporcie urządzeń rolniczych.

Nie tylko samochody osobowe się wozi…🚗 Jeżeli ktoś potrzebowałby przetransportować urządzenia do nawadniania plantacji, również możemy pomóc, tak jak w przypadku tego porządnego sprzętu.

Pierwszy raz mieliśmy przyjemność przewozić taki ładunek, a więc zawsze na  z doświadczeniem.

Dzwońcie do nas z każdą możliwą potrzebą 

Pozdrawiamy i czekamy na telefony od Was
6️⃣6️⃣8️⃣8️⃣5️⃣7️⃣3️⃣7️⃣7️⃣

Ford Mustang… ? Wozimy również takie szczególne przypadki.

Jakiś czas nas tutaj nie było, już pewnie każdy z Was myślał że JBAutohol próżnuje?!!?😁😉

Nic bardziej mylnego, ostatni okres był dla nas bardzo pracowity o czym świadczą poniższe zdjęcia. To tylko jedno z wielu naszych ostatnich zleceń, które mieliśmy przyjemność wykonywać.

Sam ładunek bardzo typowy, bo jest nim „samochód osobowy”, ale za to jaki…? ⁉️🏎

A no właśnie, jednym z ostatnich naszych ładunków był Ford Mustang, aż miło popatrzeć na taki samochód z racji tego, że podobnego jeszcze nie mieliśmy okazji wcześniej transportować. Szkoda tylko że w takim stanie, ale myślę że odpowiedni ludzie zajmą się tym szczególnym przypadkiem i jeszcze będzie wyglądał jak przed zdarzeniem…..

Tymczasem uciekamy pomagać w innych mniej lub bardziej skomplikowanych sytuacjach, niebawem więcej relacji foto z naszych zleceń.

Jakby Wam uciekł nasz numer to poniżej wszystkie dane:

⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️

6️⃣6️⃣8️⃣ 8️⃣5️⃣7️⃣ 3️⃣7️⃣7️⃣
https://www.facebook.com/jbautohol/

 

Pomoc na drodze

Co dzisiaj byśmy zrobili bez pomocy drogowej w wielu sytuacjach? Zapewne nic.

Pomoc drogowa była, jest i w wielu przypadkach będzie nam potrzebna chociaż w tym momencie jeszcze tego nie wiemy. Bo kto nam pomoże w sytuacji kiedy dojdzie do przykrej dla wszystkich kolizji, unieruchomienia pojazdu albo innych losowych sytuacji. O ile ludzie, którzy wyjdą bez szwanku z opresji, mogą udać się gdziekolwiek i w jakikolwiek sposób chcą, za pomocą innego pojazdu, przy pomocy znajomych, to samochód którym się poruszali nadal pozostaje ich własnością.

Nie da się po prostu zapomnieć o sprawie i wrócić taksówką do domu. Samochód, motocykl, bus nawet jeżeli jest uszkodzony w znacznym stopniu jest nadal Naszą własnością i to na Nas czuwa ciężar zrobienia porządku nawet jeżeli to jest już tylko wrak.

Należy o tym zawsze pamiętać mimo problemów, których w takich sytuacji mamy i tak dużo, gdyż możemy zostać ukarani przed odpowiednie służby. I właśnie w tym momencie pomoc drogowa JBAutohol przyjdzie nam z pomocą, to na takich ludzi, firmy możemy liczyć w trudnych sytuacjach. Wystarczy jeden telefon a zostaniemy poinstruowani co dalej powinniśmy zrobić, a po niedługim czasie zostaniemy z części kłopotów wybawieni.

W przypadku kiedy będziesz potrzebował pomocy drogowej, możesz zawsze na nas liczyć kontaktując się telefonicznie: 668-857-377 lub poprzez fb https://www.facebook.com/jbautohol/.