Pomoc na drodze

20 marca, 2020
Posted in Aktualności
20 marca, 2020 admin

Pomoc na drodze

Co dzisiaj byśmy zrobili bez pomocy drogowej w wielu sytuacjach? Zapewne nic.

Pomoc drogowa była, jest i w wielu przypadkach będzie nam potrzebna chociaż w tym momencie jeszcze tego nie wiemy. Bo kto nam pomoże w sytuacji kiedy dojdzie do przykrej dla wszystkich kolizji, unieruchomienia pojazdu albo innych losowych sytuacji. O ile ludzie, którzy wyjdą bez szwanku z opresji, mogą udać się gdziekolwiek i w jakikolwiek sposób chcą, za pomocą innego pojazdu, przy pomocy znajomych, to samochód którym się poruszali nadal pozostaje ich własnością.

Nie da się po prostu zapomnieć o sprawie i wrócić taksówką do domu. Samochód, motocykl, bus nawet jeżeli jest uszkodzony w znacznym stopniu jest nadal Naszą własnością i to na Nas czuwa ciężar zrobienia porządku nawet jeżeli to jest już tylko wrak.

Należy o tym zawsze pamiętać mimo problemów, których w takich sytuacji mamy i tak dużo, gdyż możemy zostać ukarani przed odpowiednie służby. I właśnie w tym momencie pomoc drogowa JBAutohol przyjdzie nam z pomocą, to na takich ludzi, firmy możemy liczyć w trudnych sytuacjach. Wystarczy jeden telefon a zostaniemy poinstruowani co dalej powinniśmy zrobić, a po niedługim czasie zostaniemy z części kłopotów wybawieni.

W przypadku kiedy będziesz potrzebował pomocy drogowej, możesz zawsze na nas liczyć kontaktując się telefonicznie: 668-857-377 lub poprzez fb https://www.facebook.com/jbautohol/.

, ,